Historyczna Villa wybudowana w 1912 roku, odrestaurowana w 2021 roku. Położona w zachodniej części Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia, która charakteryzuje się ciszą i spokojem, w odległości 100m od lasu, tyleż samo od promenady i ok. 5 min spacerkiem od pięknej, rozległej, piaszczystej plaży nagradzanej wielokrotnie prestiżowym wyróżnieniem – Błękitną Flagą.

Budynek ma charakter pensjonatowy, został urządzony w stylu Hampton, łączącym elegancję z niewymuszonym luzem. W jego wnętrzach dominują jasne, delikatne kolory. Obiekt oferuje 12 w pełni wyposażonych apartamentów różnej wielkości – 11 apartamentów 2-osobowych, składających się z części sypialnej, łazienki z prysznicem oraz aneksu kuchennego oraz 1 apartament 4-osobowy (2-pokojowy), składający się z pokoju dziennego, pokoju sypialnego, łazienki z prysznicem oraz aneksu kuchennego.

Oferta Villi Babette obejmuje nocleg, bezpłatną sieć Wi-Fi, monitorowany parking na terenie posiadłości, a także sprzątanie apartamentu po zakończonym pobycie.